Opcje dodatkowe

Filtr dodatkowy jest w budowie może nie wyświetlać wszystkich produktów spełniających kryteria.

Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

średni

Alpha Spirit Multiprotein 500g Alpha Spirit Multiprotein 500g
Producent: Alpha Spirit
Cena:

13,90 zł

zobacz więcej
Biały Lis - Klasyczne Jagnię 500g Biały Lis - Klasyczne Jagnię 500g
Producent: Biały Lis
Cena:

12,00 zł

zobacz więcej
Biały Lis Kacza Defilada Specjał 6kg Biały Lis Kacza Defilada Specjał 6kg
Producent: Biały Lis
Cena:

239,00 zł

zobacz więcej
Biały Lis Kacza Defilada Specjał 12kg Biały Lis Kacza Defilada Specjał 12kg
Producent: Biały Lis
Cena:

389,00 zł

zobacz więcej
Biały Lis Bawoli Taniec Specjał 12kg Biały Lis Bawoli Taniec Specjał 12kg
Producent: Biały Lis
Cena:

409,00 zł

zobacz więcej
Biały Lis Kacza Defilada próbka 50g Biały Lis Kacza Defilada próbka 50g
Producent: Biały Lis
Cena:

3,49 zł

zobacz więcej
Biały Lis Kacza Defilada hipoalergiczna 6kg Biały Lis Kacza Defilada hipoalergiczna 6kg
Producent: Biały Lis
Cena:

179,00 zł

zobacz więcej
Wiejska Zagroda Indyk z Królikiem 20kg Wiejska Zagroda Indyk z Królikiem 20kg
Cena:

599,00 zł

zobacz więcej
Alpha Spirit 7 days formuła 500g Alpha Spirit 7 days formuła 500g
Producent: Alpha Spirit
Cena:

10,50 zł

zobacz więcej
Biały Lis Rogaty Bankiet 12kg Biały Lis Rogaty Bankiet 12kg
Producent: Biały Lis
Cena:

309,00 zł

szt.
zobacz więcej
Biały Lis Rogaty Bankiet 6kg Biały Lis Rogaty Bankiet 6kg
Producent: Biały Lis
Cena:

179,00 zł

szt.
zobacz więcej

Ranking suchych karm dla psów

Suche karmy z dużą zawartością mięsa

To, jakie mamy mięso i ile jest go w karmie dla psa, jest bardzo ważne. Warto analizować składy i porównywać produkty. Na naszym sklepie to zadanie jest ułatwione. W ofercie mamy tylko marki karm dla psów, które bardzo dbają o dobry skład swoich produktów.

Znajdziesz u nas takich producentów karm dla psów jak Alpha Spirit, Wiejska Zagroda, Optima Nova, Biały Lis, Pan Mięsko, Primal Spirit.

Warto zwrócić szczególną uwagę, jeśli chodzi o sposób dodawania mięsa na polską karmę dla psów Biały Lis. Suche karmy dla psów w ich ofercie robione są ze świeżego mięsa. U wielu producentów na produkcję karm trafia mączka mięsna lub suszone mięso. Jest ono pozbawione prawie tłuszczu. Dlatego do konserwacji jest z reguły dodawany tłuszcz wołowy lub z kurczaka. W suchych karmach Biały Lis mięso trafia do fabryki na mrożonych paletach. Następnie jest przygotowywane w niskich temperaturach tak, aby w pokarmie zostało, jak najwięcej wartości odżywczych i witamin. Po przygotowaniu świeże mięso trafia do wirówki, w której oddzielany jest tłuszcz. Końcowy produkt konserwowany jest tłuszczem z mięsa, które jest w składzie. Jest to bardzo ważne u psów z alergią.

Sucha karma dla psów małych ras

Która karma dla psów małych ras będzie najlepsza dla naszego maleństwa? Na co zwrócić uwagę? Wiele małych ras psów ma problemy z uzębieniem. Głównym powodem tego problemu jest kamień nazębny u psów. Jak zapobiec jego powstawaniu?

Wiele małych ras psów ma tak zbudowany pysk lub długą sierść, że utrudniona jest wentylacja. Kamień szybciej osadza się w niewentylowanym pysku. Kolejnym powodem może być duży udział mokrej karmy lub mokrych przysmaków w psiej diecie. Brak chrupania, gryzienie, żucia nie pomoże w dbaniu o higienę psiego pyszczka. Dlatego dobrym wyborem będzie podawanie psu chrupiącej karmy suchej. Zadba ona o zapach z pyska i czyste kiełki. W naszej ofercie karm suchych na pewno znajdziesz karmy z małym granulatem. Biały Lis oferuje specjalną linię oznaczoną Mini dla tych najmniejszych psich przyjaciół.

Suche Karmy Dla Psów Z Alergią Skórną

Alergia skórna u psów może mieć wiele przyczyn. Bardzo często jednak powoduje ją któryś ze składników karmy. Według badań najczęściej uczulającymi składnikami są kurczak i zboża. Najlepsza karma dla psów z alergią pokarmową będzie bez zbóż lub kurczaka. Dobrym pomysłem będzie również wybranie takich, które mają możliwie prosty skład. Nie będą zawierały dużej ilości składników. Mamy w ofercie karmy monobiałkowe. Zawierają one tylko jedno źródło białka, czyli rodzaj mięsa. Polecanym przez nas hitem dla psów z alergią jest karma Biały Lis Kacza Defilada. W jej składzie tylko mięso z kaczki, bez zbóż i bez glutenu. Przygotowanie mięsa w niskich temperaturach pomaga w trawieniu i przyswajaniu składników odżywczych.

Sucha karma dla psów po sterylizacji / po kastracji

Psy, które są po zabiegu sterylizacji, w większości przypadków nie wymagają specjalnej diety. Wielu producentów karm stworzyło karmy, które są specjalnie dla psów po sterylizacji. Z reguły są one tylko mniej kaloryczne. Co łapczywemu Labradorowi nie będzie przeszkadzało w tym, aby przytyć. Takiego psiaka można karmić tak jak każdego innego. Trzeba tylko zwrócić większą uwagę na dawkowanie karmy i kontrolowanie masy psa. Śmiejemy się czasami, że razem ze sterylizacją u niektórych psów wycinana jest taka klapka w żołądku, która mówi "jestem najedzony". Sucha karma dla psów po sterylizacji powinna być zdrowa, naturalna i nie musi być specjalna :-)

Suche karmy dla dużych ras psów

Jakie problemy mają duże psy? Z reguły jest to układ ruchu, stawy i kości. Dobre karmy dla psów posiadają w składzie dodatkową suplementację na stawy. Zapewnia ona prawidłowy rozwój szkieletu i stawów. Właściwy wybór pomoże psiakowi na starość być bardziej i dłużej mobilnym. Wszystkie karmy, które mamy w ofercie są z dodatkową suplementacja na stawy. U małego Yorka też ona się przydaję. Specjalna karma dla dużych ras junior to u nas Biały Lis Papu z Łososiem. Jest tam większy granulat i zwiększona dawka suplementów. Co przy szybkim wzroście szczeniąt dużych ras psów jest bardzo ważne.

Inni klienci kupili również
Biały Lis Czarujący Królik 6kg
Biały Lis Czarujący Królik 6kg

209,00 zł

szt.
Optimanova Puppy Sensitive Salmon 12kg
Optimanova Puppy Sensitive Salmon 12kg

325,00 zł

szt.
Biały Lis Rogaty Bankiet Specjał 12kg
Biały Lis Rogaty Bankiet Specjał 12kg

389,00 zł

szt.
Biały Lis Rogaty Bankiet 12kg
Biały Lis Rogaty Bankiet 12kg

309,00 zł

szt.
Biały Lis Kacza Defilada Specjał 12kg
Biały Lis Kacza Defilada Specjał 12kg

389,00 zł

Alpha Spirit 7 days formuła 500g
Alpha Spirit 7 days formuła 500g

10,50 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl